Imunita detí na chodidlách - workshop najbližší termín 20.3.2019 

Kurz reflexnej terpaie-element dreva - najbližší termín 16.3.2019

 

Imunita detí na chodidlách 

 

Praktický workshop pre mamičky s deťmi už túto stredu 6.3. 2019 v Štúdiu Manipura.

Pre väščí záujem sa bude workshop opakovať 20.3.2019

Workshop sa začína o 9.00 a trvá do 18.00. Mamičky s deťmi sa môžu objednať na 60 minút v tomto časovom rozmedzí. 1-2 mamičky + deti. cena 10€ / hodina mamička + dieťa.

Obsahom stretnutia je priblížiť mamičkám možnosti alternatívnych postupov ako môžu ovplyvniť imutitu svojich detí prostredníctvom reflexných plošiek na chodidlách. Spolu sa budeme venovať masáži chodidiel detí, aby mamičky nadobudli zručnosť ktoré časti chodidla súvisia s imunitou, aké esenciálne olejčeky sú vhodné pre ich deti, ako často sa majú venovať ktorým reflexným ploškám. Deti sú veľmi vďačné za každý telesný kontakt so svojimi rodičmi a v tomto smere mám veľmi pozitívne ohlasy a skúsenosti z reakcií detí a rodičov. Je to o venovaní pozornosti a zároveň je tu cielené pôsobenie na konkrétny ,,problém,, ktorý dieťatko má.

Veková hranica detí nie je obmedzená. Na stretnutie preferujem deti od 2,5 roka.

Zoberte svoje deti a prídte si po zážitok s dotyku a vône.

 

Objednanie na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 

 

 

Kurzy reflexnej terapie  chodidiel - element dreva

/pečeň-žlčník/

 Termíny                                           Čas                                       Cena                              Počet osôb

16.3.2019 /sobota/                         9.00 - 13.30                         39,00 €/ osoba             2-6

31.3.2019 /nedeľa/

13.4.2019 / sobota/

28.4. 2019 /nedeľa/

 

Pozývam všetkých záujemcov ktorí majú záujem paracovať na svojom zdraví alternatívnymi postupmi ,,liečby,, na praktický seminár Reflexnej terapie zameraný na element dreva - na podporu žlčníka a pečene.

Reflexná terapia je metóda, ktorá je dostupná každému, kto má rád telesný kontakt a príjemný pocit z masáže. Na chodidlách máme reflexné plošky, ktoré súvisia s našimi orgánmi na tele. Ich stimuláciou si môžeme výrazne pomôcť a obnoviť pozitívnu uzdravujúcu energiu.

V tomto bloku sa zameriame na element DREVA, ktorý súvisí s jarou a trvá od konca marca az do konca mája. Je s ním spojená energia vetra, ktorá nám ovplyvňuje často našu krčnú chrbticu a s ňou spojené bolesti hlavy. Veľa ľudí ani netuší že chcrbtica má úzko súvis práve s elementom dreva, ciže so žlčníkom a pečeňou. Rovnako je zaujímavé že zelená farba, ktorá je dominantná v jarnou období úzko súvisí s naším zrakom. Zrak je tiež zmyslový orgán, ktorý podporou elementu dreva vieme stimulovať. Na tomto seminári sa dozvieme aj duchovné príčiny ochorení pečene a žlčníka a orgánmi s nimi spojenými. Vieme, že nič nie je náhoda a každé ochorenie alebo len zdanlivý problém má svoje duchovné príčiny. Toto je rozsiahla téma a budeme o nej hovoriť. Rovnako sa dotkneme aj stravy ktorá je vhodná pri jarných očistných kúrach a čo vlastne v tomto období konzumovať.

Počas semináru sa pracuje vo dvojiciach a navzájom si účastníci osvojujú lokalizáciu reflexných plošiek a zároveň používame esenciálne oleje, ktoré sú vhodné na regeneráciu pečene a žlčníka a orgánmi s nimi súvisiacimi.

Urobíme si prakticú ukážku jedného cviku z čchikungu, ktorý nám pomôže rozprúdiť energiu v dráhe žlčníka a pečene. 

 

 Na kurz môže prísť každý bez akýchkoľvek znalostí reflexnej terapie. Novinkou bude oproti predošlým kurzom zamerianie sa na kombináciu reflexnej terapie  spolu s aromaterapiou najvyššej terapeutickej kvality od firmy Doterra.

Firma Doterra pracuje s esenciálnymi olejmi terapeutickej triedy a preto kombinácia týchto dvoch alternatívnych metód liečby je z môjho pohľadu viac než len zaujímavá.

Blahodárne účinky olejov na naše zdravie sú už dávno známe a vyskúšané praxou, od kedy je firma na našom trhu. Kto tieto esenciálne oleje nepoznáte, tak budete mať možnosť sa s nimi zoznámiť na seminároch a určite si ich pre svoju krásnu vôňu a hlavne istý účinok oblúbite.

S Reflexnou terapiou chodidiel a masážami mám skúsenosti 15 rokov a mojimi rukami prešli tisícky chodidiel. Veľmi rada sa s vami o svoje skúsenosti podelím a zároveň vás naučím, ako a kde oleje použiť, kedy je na to najlepší čas  aby ste mali možnosť pomôcť sebe a svojim najbližším.

Výhodou  seminárov sú málopočetné skupinky, max.6 ľudí, veľmi príjemné prostredie, individuálny prístup ku každému zúčastnenému, veľa praxe a hlavne možnosť vačšieho výberu termínov, podľa vašich časových možností.

 

Na kurz sa môžete prihlásiť e-mailom na info@manipura .sk

osobne, alebo telefonicky na 0948 525 083.