Klasická masáž

Cena

18,00€

Trvanie v min.

30

Pri klasickej masáži dochádza k uvolnenie svalových partií, podkožia, pokožky a spazmov na celom tele. Podľa potreby klienta prispôsobíme čas masáže a rovnako aj prístup k danej problematickej partii. Využívame počas klasickej masáže prítlak na reflexné body a uvoľňovacie mäkké techniky. Masáž sa robí za použitia kvalitných olejov, s prímesou bylín alebo neutrálnych olejov.

Klasická masáž

Cena

30,00€

Trvanie v min.

45

Klasická masáž

Cena

33,00€

Trvanie v min.

60

Klasická masáž

Cena

42,00€

Trvanie v min.

90

Klasická masáž

Cena

54,00€

Trvanie v min.

120


Reflexná masáž chodidiel

Cena

18,00€

Trvanie v min.

30

Je vysoko účinná masáž na podporu vitality, prevencie a zdravia celého organizmu.

Počas reflexnej terapie sa používa prítlak terapeuta na jednotlivé reflexné body na chodidlách, čím sa stimuluje činnosť orgánov v ľudskom tele. Na základe citlivosti jednotlivých reflexných bodov, vieme diagnostikovať energetické oslabenie orgánov a zároveň spustiť samouzdravovacie procesy v organizme. V spolupráci s klientom má tento druh masáže liečebné účinky.

Reflexná masáž chodidiel + diag.

Cena

27,00€

Trvanie v min.

60

Masáž proti celulitíde

 

Cena

30,00€

Trvanie v min.

60

Masáž proti celulitíde

permanentka 3 vsupy

Cena

75,00€

Trvanie v min.

60

Je masáž ktorá je vhodná pre všetky ženy ktoré si chcú vylepšiť vzhľad svojich nôh. Masáž pozostáva z troch častí.         Prvá časť - prekrvujúca zrýchlená masáž nôh za pôsobenia 100%esenciálneho oleja z grapefruitu zmiešaného s neutrálnym olejom (grapefruit významne uvoľňuje lymfatický systém)

Druhá časť - masáž vákuovými bankami - výrazne eliminuje nahromadenú lymfu v podkoží (celulitída)

Tretia časť - masáž - ručná lymfodrenáž nôh na odplavenie toxínov a nahromadenej - uvolnenej lymfy v podkoží

Výsledky z masáží proti celulitíde sú významé a okrem vylepšeného vzhľadu majú aj zdravotné účinky. Pôsobia detoxikačne a podporujú odplavenie toxínov z tela. Vylepšujú náladu a vplyv esenciálneho oleja podporuje prekrvenie podkožia.

 

 

 

 


Lymfodrenáž

Cena

36,00€

Trvanie v min.

60

Je masáž ktorá je vhodná hneď po športovom výkone. Vyhľadávajú ju aj ženy, ktoré majú problém so stehennými partiami nôh a s celulitídou. Je vhodná pri opuchoch a nadmernej vlhkosti v tele.

Ručná lymfodrenáž je masáž ktorá sa vykonáva na celom tele. Jemný pohyb rúk pripomína skôr hladkanie ako masáž. Pri masáži sa nedostávame ku svalu ale jemne do podkožia, kde je lymfa nahromadená. Pomalým pohybom rúk sa tekutina v podkoží postupne dostáva k uzlinám. Lymfodrenáž je masáž ktorá sa považuje za zdravotnú masáž ale zároveň je aj relaxačná a pôsobí aj na estetiku ľudského tela.

Lymfodrenáž

Cena

45,00€

Trvanie v min.

90

Lymfodrenáž

Cena

57,00€

Trvanie v min.

120


Antistresová aroma masáž

Cena

36,00€

Trvanie v min.

60

Je masáž vhodná pre ľudí ktorí sú denno denne vystavení pracovnému stresu alebo sú príliš nekľudní. Pri antistresovej masáži sa využívajú prvky klasickej masáže a používajú sa rôzne vonné esencie – aroma oleje s rôznymi vibráciami, ktoré majú pozitívny vplyv na uvolnenie organizmu. Počas masáže sa venujeme celému telu, alebo tej časti, kde klient potrebuje uvolniť väčšie napätie. Pri tejto masáži sa často robí aj masáž hlavy.

AROMATOUCH

Certifikovaná masáž firmy DoTERRA

Cena

36,00€

Trvanie v min.

60

Aromatouch je veľmi jednoduchá ale účinná masáž, pri ktorej sa aplikuje niekoľko 100% čistých esenciálnych olejov od firmy DoTERRA. Nanášajú sa na telo v určitej postupnosti, aby sa mohol prejaviť účinok každého oleja so svojou významnou vibračnou schopnosťou. Oleje od firmy DoTERRA boli vyvinuté na terapeutické účinky.

Aroma masáž chrbta, šije a hlavy

Cena

36,00€

Trvanie v min.

60

Aroma masáž chrbta, šije a hlavy je vyhľadávaná pre ľudí, ktorí sú vystavení pravidelnému pracovnému stresu a potrebujú skľudniť svoje telo a myseľ. Jednoduché prvky klasickej masáže spolu s jemnými technikami sa aplikujú na chrbát a šiju spolu so 100% čistými  esenciálnymi olejmi terapeutickej triedy. Na hlave sa pôsobí cez akupresúrne body masážou a jemným tlakom. Masáž je obľúbená hlavne u pánov.


Reponácia krčnej chrbtice

Cena

36,00€

Trvanie v min.

60

Je masáž ktorá pozostáva z viacerých krokov. Najprv sa 15 minút uvoľňuje chrbtica pomocou reflexnej masáže chodidiel, kde sa diagnosticky zistí v ktorej časti chrbta je nerovnováha, potom sa uvoľňujú trapézy, krk a hrudná časť chrbice v sede kde sa zároveň používa technika aj na emočné uvoľnenie napätia a potom sa následne pokračuje klasickou masážou na masážnom stole, kde sa využívajú aj prvky reflexnej masáže a mäkkých techník. 


Masáž pre tehotné

Cena

18,00€

Trvanie v min.

30

Je obľúbená masáž pre budúce mamičky, ktoré poterbujú uvoľniť boľavý chrbát, prípadne mierne zapúchajúce nohy a chodidlá. V pokročilom štádiu tehotenstva sa chrbát a trapézy masírujú v sede, alebo na tzv.kľakačke, kde nedochádza k stlačeniu bruška. Nohy a chodidlá sa masírujú v ľahu na chrbte. Na masáž sa používa neutrálny olej, alebo jemné vône levandule.

Masáž pre tehotné

Cena

30,00€

Trvanie v min.

60


Estetický balíček

Cena

36,00€

Trvanie v min.

60

Je obľúbená kombinácia masáží hlavne pre ženy. Pri estetickom balíčku sa po dohode s klientom vyskladá vhodná procedúra, podľa toho, čo klient potrebuje.

Väčšinou majú ženy záujem riešiť celulitídu. V takomto prípade sa kombinuje prekrvujúca zrýchlená masáž nôh za použitia olejov podporujúcich prekrvenie pokožky. Anticella alebo škorica alebo olej z morských rias. Po prekrvujúcej masáži sa použijú naviac vákuové banky, s ktorými sa naďalej nohy masírujú. Vzniknutý podtlak vo vákuovej banke uvolní a lepšie prekrví podkožie, čím sa nahromadená lymfa uvolní spomedzi tukových buniek, ktoré sú na nohách. Následne sa nohy môžu odlymfovať alebo zatiahnuť sťahujúcimi pančuchami. Podľa zvoleného času masáže sa masáž nôh dopĺňa masážou chrbta alebo reflexnou masážou chodidiel. 

Estetický balíček

Cena

48,00€

Trvanie v min.

90


Zdravotný balíček

Cena

36,00€

Trvanie v min.

60

Je obľúbená kombinácia pre ľudí, ktorí sú preťažení pracovným stresom, nedostatočne sa stravujú, prípadne pracujú v príliš chladnom alebo vlhkom prostredí. Podľa potreby a času klienta sa vyskladajú rôzne techniky na podporu funcie obličiek, sleziny atď. Využívajú sa horúce rašelinové nosiče a prikladajú sa na chrbát, využívajú sa moxovacie tyčinky, ktoré nahrievajú jednotlivé akupunktúrne body, prípadne horúce bylinné vrecká, vákuové banky atď.

Cieľom zdravotného balíčka je podporiť oslabenú energiu v základných orgánoch. Následne sa podľa potreby urobí masáž chrbta, nôh, chodidiel...

Zdravotný balíček

Cena

48,00€

Trvanie v min.

90


Food detective test + diag.

Cena

107,00€

Trvanie v min.

60

Je test na intoleranciu potravín, ktorý sa robí z kvapky krvi. Do 60 minút sa vyhodnotí na aké potraviny má klient intoleranciu. Test je približne na 54 druhov potravin. Kým sa test spracováva, tak pomocou reflexnej masáže nôh zistíme energetické záťaže v jednotlivých orgánoch a doporučíme stravu.


Individuálne cvičenie

Cena

15,00€

Trvanie v min.

30

Uvoľňovacie techniky pomocou čchikungu zamerané na 5 základných orgánov.