Telefónne  číslo 0904 196 730 Je zrušené!!!

Aktuálne je stále 0948 525 083 

 

 

Štúdio Manipura ponúka jednu pekne relaxačne zariadenú miestnosť do prenájmu pre šikovného maséra, terapeuta s podobným zameraním ako má štúdio. Môžu byť aj dvaja - traja na striedanie počas týždňa. 

Rozšírime náš tím:-)

 

Štúdio Manipura začína s pravidelnými seminármi Reflexnej terapie chodidiel podľa piatich elementov

- počas celého roka sa budú konať pravidelné semiáre ktoré budú súvisieť vždy s elementom ktorý bude v danom ročnom období dominovať.

(čítajte viac v časti kurzy a semináre)

 

Esenciálne éterické oleje najvyšššej kvality od firmy doTERRA

Štúdio Manipura Vám ponúka možnosť spoznať kvalitnú značku éterických esenciálnych olejov od

firmy doTERRA. S olejmi sa môžete zoznámiť priamo prostredníctvom terapií ktoré Vám rada poskytnem a zároveň vysoká kvalita olejov je vhodná aj na vnútorné užívanie pri rôznych zdravotných problémoch. Bližšie informácie si môžete zatiaľ pozrieť priamo na domovskej stránke firmy do TERRA na www.mydoterra.com a produkty si môžete aj priamo objednať v štúdiu Manipura,

alebo priamo cez e-shop na www.mydoterra.com/sromanipura

 

Imunita detí na chodidlách

 

Workshop pre mamičky s deťmi, (bližšie informácie v časti kurzy a semináre)

Kde          V Štúdiu Manipura (Kresánkova 7/C)

Kedy        20.3.2019

Čas          Od 9.00-18.00 (mamičky sa môžu objednať na 60 minút v tomto časovom rozmedzí.)                   Kapacita 1mamička/oteco + dieťa

Cena        10,- € /60 min (mamička + dieťa)

               

 

Kurzy Reflexnej terapie chodidiel - element dreva

(pečeň-žlčník) 

Najbližšie termíny - Bližšie informácie o kurze nájdete c časti Kurzy a semináre

16.3.2019 sobota  od 9.00 do 13.30      cena 39,-€/osoba  počet osôb  2-6

31.3.2019 nedeľa

13.4.2019 sobota

28.4.2019 nedeľa

V súvislosti s piatimi elementami sa systematicky pracuje aj s reflexnými bodmi na chodidlách.  Samotná práca na chodidle je prepojená s aromaterapiou, kde sila esenciálnych olejov terapeutickej triedy znásobí účinok terapie .

Kurzy majú okrem vzdelávania aj zážitkový charakter:-)

tým, že sú v malých skupinkách pre max.6 ľudí, je čas na zdielanie a výmenu skúseností, poznatkov...

Počas kurzu sa dotýkame priamo témy dietetiky, detoxikácie, psychosomatických súvislostí.

Kurzy si vieme individuálne dohodnúť.

 

Pozývam Vás na zážitkovú aroma masáž AROMATOUCH

Techniku AromaTouch vyvinul Dr.David Hill, špičkový odborník na používanie esenciálnych olejov pre medicínske účely. Klinický prístup k aplikácii esenciálnych olejov je účinný, dostupný spôsob pre každého, kto chce zakúsiť blahodárne kvality esenciálnych olejov do TERRA CPTG.Pri vývoji tejto techniky čerpal zo svojej lekárskej praxe, zo skúseností z používania esenciálnych olejov s pacientmi a pre osobnú starostlivosť a z vlastného chápania vedy o esenciálnych olejoch. 

Pretože esenciálne oleje obsahujú veľa rôznych liečivých vlastností, každý olej použitý v technike AromaTouch bol vybraný špeciálne pre jeho individuálne liečebné vlastnosti a arómu. Technika AromaTouch dopĺňa oleje CPTG a zlepšuje ich vplyv. Technika AromaTouch sa zameriava na negatívne faktory , ktoré vplývajú na zdravie a pomáha telu vrátiť sa do stavu homeostázy prostredníctvom štvorkrokového postupu sústredeného  na oleje CPTG a jednoduché techniky rúk. AromaTouch zlepší činnosť esenciálnych olejov a stimuluje známy telový meridián a energetické zóny a zároveň vytvára rovnováhu telových systémov a funkcií.

Technika AromaTouch využíva esenciálne oleje doTERRA CPTG - certifikované čisté esenciálne oleje terapeutickej triedy. Je garantované, že esenciálne oleje doTERRA sú 100% čisté a prírodné a bez obsahu syntetických zlúčenímn a kontaminatov.

Táto technika bola vyvinutá na riešenie štyroch systémových konštánt.

- stres

- toxické poškodenie

- zápalová reakcia

- autonómna nerovnováha

 

Oleje použité na techniku AromaTouch

Balance - táto znamenitá zmes svojou teplou, drevitou arómou vytvára pocit pohody prostredníctvom upokojujúcich účinkov na centrálny nervový systém, pretože podporuje pocit pokoja a vytvára pocit rovnováhy v niekoľkých telových systémoch. Obsahuje smrek, kadidlo,vratič,ružové drevo      

Levanduľa - tento olej sa používa ako upokojujúcinprostriedok, na zlepšenie nálady a pomáha pri zmierňovaní úzkosti.

Melaleuca - tento olej je známy pod menom čajovník. Pôsobí ako podpora imunitného systému a svojimi čistiacimi vlastnosťami napomáha návratu do homeostázy. Používa sa na ošetrenie zranení a obnovu tkanív.

On Guard - je originálna zmes olejov, ktorá obsahuje zmes citrusových olejov a majú úspech pri likvidácii baktérií, vírusov a pliesní. Táto zmes obsahuje divoký pomaranč, klinček, škoricu,eukalyptus a rozmarín. On Guard podporuje imunitnú reakciu tela na invazívne patogény.

AromaTouch - táto zmes olejov je ľahko povzbudzujúca s relaxačnými vlastnosťami. Je to účinná zmes na zmiernenie podráždenia tkaniva a zrýchlenie cirkulácie na zvládanie ťažkostí. Zlepšená cirkulácia podporuje zdravie poškodených tkanív a pomáha zmenšiť svalovú bolesť, napätie a kŕče. Táto zmes obsahuje cyprus, majorán, bazalku,grapefruit.

DeepBlue - je účinná zmes esenciálnych olejov, ktoré poskytujú chladivú úľavu pri boľavých kĺboch a iných ťažkostiach. Zápal je chronickou reakciou imunitného systému a poukazuje na ochorenie alebo zníženú imunitu. Chronický zápal pôsobí aj ako hlavný stresový faktor. Zmes DeepBlue je určená iba na lokálne použitie. Táto zmes obsahuje gaultériu, gáfor, vratič, harmanček modrý, slamienka, osmantus

Divoký pomaranč - tento esenciálny olej je za studena lisovaný zo šúp pomaranča a má výnimočnú arómu. Zlepšuje a dvíha náladu pri upokojovaní úzkosti a stresu. Naviac citrusové oleje majú schopnosť podporovať imunitnú obranu tela.

Mäta - v čistom mätovom oleji existuje viac ako 30 rôznych zlúčenín, čo vytvára súčinné majstrovské dielo biologickej aktivity. Táto komplexnosť dáva mäte schopnosť pôsobiť na fyzické a mentálne systémy v tele.Mäta je známa aj pre svoje relaxačné účinky

 

Doporučujem masáž do Vašej pozornosti :-)

Masáž trvá 60 minút a cena je 36 eur.