Služby ktoré ponúkam, sú zamerané hlavne na regeneráciu, relax a zdravie. Prioritou je riešiť nielen zdravotné problémy, ale byť zároveň aj vašim psychoterapeutom. To považujem v súčasnej dobe za jednu z najdôležitejších vecí. Pokiaľ sa nám podarí nájsť psychickú vyrovnanosť vo vašom tele, všetky ďalšie služby môžete považovať už len za bónusy. To znamená, že psychická vyrovnanosť nám dokáže odstrániť niekedy aj tie najhoršie zdravotné stavy-zdanlivo neriešiteľné. Preto vám ponúkam širší výber terapeutických postupov, nakoľko sme ľudia rôzni a nie každému vyhovuje rovnaký postup na riešenie napr. zdravotného problému. Snažím sa o individuálny prístup ku každému klientovi.


Masáže sú považované za jedinečný prostriedok na relaxáciu a regeneráciu organizmu. Používajú sa ako súčasť detoxikácie, estetické pôsobenie, podľa výberu a potreby klienta.


Praktické workshopy pre mamičky/oteckov s deťmi (učíme sa ovplyvňovať zdravie našich detí cez reflexné plošky na chodidlách.

Praktické semináre - Kurzy reflexnej terapie podľa piatich elementov pre dospelých.

Tématické prednášky.

Individuálne cvičenia čchikungu- podľa piatich elementov

 


V tejto rubrike sa snažíme ísť v ústrety klientom, ktorí sa snažia byť sebe nápomocný v oblasti správneho stravovania a prípadne detoxikácie.